Decoratieve muursteunen voor planten

Aanbiedingsprijs€24,90 Normale prijs€49,90
Bespaar €25,00

Inclusief btw. Verzendkosten berekend bij het afrekenen

Aanbod: Set van 8 + 2 gratis

Transformeer de chaos van uw tuin in een levend beeld van harmonie en orde!

Natuurlijke structuur voor uw planten 🍃

Geef je klimplanten de steun die ze nodig hebben om te kunnen floreren.
Deze dragers imiteren de natuur, uw planten toestaan om op een ordelijke en gestructureerde manier te groeien, het creëren van een evenwichtige en esthetische omgeving in uw tuin of groene ruimte.

Zachtheid en zorg voor uw planten 🌺

Ontworpen om zacht te zijn voor uw planten, deze ondersteuningen bieden een ondersteunen zonder ze te beschadigen.
Hun breed en ruim ontwerp respecteert de natuurlijke groei van uw planten, het toestaan van een elegante en stressvrije beklimming, en het benadrukken van hun natuurlijke schoonheid.

Elegant ontwerp en eenvoudige installatie 🌼

Hun ontwerp in bladvorm, passen perfect in uw tuin, voor een subtiele decoratieve toets.
Makkelijk te installeren, ze vereisen geen gereedschap of speciale vaardigheden, een praktische en stijlvolle oplossing ter ondersteuning van uw klimplanten.

Functies :

  • Materialen: Kunststof en acryl zelfklevende sticker
  • Hoeveelheid : Set van 8 + 2 gratis, set van 15 + 5 gratis
  • Formulier : bladvorm
  • Kleur : Groente

Ons e-boek: “De 5 planten om onze gewassen te beschermen” is GRATIS voor u bij elke bestelling geplaatst op Jardioui.

Ontvang deze per e-mail na het plaatsen van uw bestelling

    Jouw bestelling brengt een boom tot leven 🌳

    "Een eenvoudig gebaar voor een blijvende impact."

    Wacht niet langer!

    🥇Onze engagementen

    Ons e-boek: "De 5 planten om onze gewassen te beschermen" wordt u AANGEBODENvoor elke bestelling geplaatst op Jardioui.